Ogłoszenie numer: 3010802, z dnia 2020-01-29

Kum Young Eng Polska jest firmą międzynarodową, mającą swoje oddziały w 5 krajach. Świadczymy usługi jako inwestor zastępczy i generalny. Specjalizujemy się w sektorze przemysłowym, w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych.

Aktualnie do naszego zespołu na Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. organizacyjnych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • opieka nad flotą samochodową
  • ewidencja i tworzenie zamówień
  • koordynowanie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy biurami
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego (optymalizowanie źródeł dostaw, negocjowanie warunków współpracy)

Wymagania

  • język angielski na poziomie B2 – warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność jazdy samochodem
  • umiejętność współpracy z różnymi komórkami w organizacji
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności organizacyjne
  • swobodna obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel)
  • samodzielność, komunikatywność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów (Luxmed i MultiSport)
  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
  • nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i soków