Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - pomoc administracyjna (dział ds. osób niepełnosprawnych)
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1219
OBOWIĄZKI:
- przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.;- przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów wewnętrznych organizatora;- przyjmowanie wniosków z PFRON i rejestrowanie wniosków w rejestrach papierowych i elektronicznie;- sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji;- skanowanie i kserowanie dokumentów;- archiwizowanie dokumentów;- przygotowywanie korespondencji;- rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących;- nadawanie i odbiór korespondencji;- obsługa interesantów;- wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego związanych z pracą Działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: wymagana obsługa komputera
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie