2Zarobków na stanowisku asystenta biura handlowego nie można nazwać wysokimi, ponieważ osoby zatrudnione na tym stanowisku zarabiają od 1500 do 2500 zł netto miesięcznie. Jak każda posada administracyjna, tak i funkcja asystenta nie jest związana z dodatkowymi świadczeniami, bonusami czy benefitami. Bardzo rzadko zdarza się, by asystent otrzymywał telefon służbowy lub premie za dobrze wykonaną pracę.

W większość przypadków, na stanowiska asystenckie zatrudniane są osoby poniżej dwudziestego piątego roku życia, czyli takie, którym nie trzeba płacić zbyt wiele, ponieważ zadowolą się nawet najniższą pensją z możliwych. Praca jako asystent biura handlowego Wałbrzych powinna zainteresować przede wszystkim osoby z wykształceniem średnim, ponieważ jest świetną alternatywą dla innych prac, których mogą się podjąć osoby bez dyplomów ukończenia studiów wyższych. Praca w biurze dla wielu okaże się lepszym zajęciem niż praca w sklepie spożywczym lub prace dorywcze.

Aby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko asystenta biura handlowego należy sporządzić odpowiedniej jakości dokumenty aplikacyjne (życiorys i list motywacyjny), przesłać je jako odpowiedź na ofertę pracy i czekać na reakcję ze strony rekrutera. Jeśli pomimo regularnego wysyłania dokumentów aplikacyjnych nie otrzymujemy zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne, należy jeszcze raz przeanalizować poprawność CV i listu motywacyjnego i sprawdzić, czy ich zawartość jest zgodna z wymogami rekrutacyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *