Warunki pracy

2Zarobków na stanowisku asystenta biura handlowego nie można nazwać wysokimi, ponieważ osoby zatrudnione na tym stanowisku zarabiają od 1500 do 2500 zł netto miesięcznie. Jak każda posada administracyjna, tak i funkcja asystenta nie jest związana z dodatkowymi świadczeniami, bonusami czy benefitami. Bardzo rzadko zdarza się, by asystent otrzymywał telefon służbowy lub premie za dobrze wykonaną pracę.

W większość przypadków, na stanowiska asystenckie zatrudniane są osoby poniżej dwudziestego piątego roku życia, czyli takie, którym nie trzeba płacić zbyt wiele, ponieważ zadowolą się nawet najniższą pensją z możliwych. Praca jako asystent biura handlowego Wałbrzych powinna zainteresować przede wszystkim osoby z wykształceniem średnim, ponieważ jest świetną alternatywą dla innych prac, których mogą się podjąć osoby bez dyplomów ukończenia studiów wyższych. Praca w biurze dla wielu okaże się lepszym zajęciem niż praca w sklepie spożywczym lub prace dorywcze.

Aby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko asystenta biura handlowego należy sporządzić odpowiedniej jakości dokumenty aplikacyjne (życiorys i list motywacyjny), przesłać je jako odpowiedź na ofertę pracy i czekać na reakcję ze strony rekrutera. Jeśli pomimo regularnego wysyłania dokumentów aplikacyjnych nie otrzymujemy zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne, należy jeszcze raz przeanalizować poprawność CV i listu motywacyjnego i sprawdzić, czy ich zawartość jest zgodna z wymogami rekrutacyjnymi.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *